Wzornictwo indywidualne - Agnella

 

Fabryka dywanów Agnella S.A. produkuje dywany wełniane, dzięki czemu zalicza się do producentów wyrobów luksusowych o najwyższej jakości wykonania. Jakość ta została doceniona przez wielu znaczących klientów, m.in. hotele: Mistral (Warszawa), Plaza (Warszawa), Hilton (Disney World, USA), Mariott (Warszawa). Dywany AGNELLA znalazły się na podłogach wielu ważnych miejsc, jak hotele, teatry, sale sądowe, restauracje.

Zobacz demonstrację

Zobacz, jak wygląda układanie wykładziny lub dywanu AGNELLA w typowej sali restauracyjnej. Każdy pas wykładziny tkany jest osobno, ma szerokość 4m i dowolną długość, co pozwala wyłożyć wykładziną pomieszczenie o dowolnych wymiarach.

P.H.U. AKORD posiada w swojej ofercie wykładziny dywanowe różnego typu. Są to wykładziny: polipropylenowe, poliamidowe (nylonowe), igłowane, wełniane.


ZOBACZ WIĘCEJ

Rolą systemu mat wejściowych jest ochrona podłóg wewnątrz budynku przed nadmiarem wnoszonego na obuwiu oraz kółkach brudu i wilgoci.


ZOBACZ WIĘCEJ

Wysokiej jakości chemię budowlaną przeznaczoną do instalacji podłóg AKORD dostarczają firmy Kiesel, Forbo oraz Uzin.


ZOBACZ WIĘCEJ

WYKŁADZINY OBIEKTOWE

W ofercie firmy P.H.U. Akord znajdziesz naturalne, modne i uniwersalne materiały podłogowe MARMOLEUM. Wykładziny Axminster, różnego typu wykładziny dywanowe a także funkcjonalne i trwałe podkłady pod wykładziny.

Wysokiej jakości ciągi czyszczące, które dzięki swojej unikalnej funkcjonalności zapewniają łatwiejsze utrzymanie czystości. W ofercie mamy także jednorodne oraz warstwowe wykładziny PVC.

Zapraszamy także do zwiedzenia galerii, w której prezentujemy nasze realizacje.


Do naszego klienta podchodzimy w szczególny sposób, aby sprostać jego wymaganiom. W tym dziale chcemy przedstawić możliwość realizacji własnych pomysłów.

AGNELLA FORBO