Firma

Firma P.H.U. AKORD Witold Gancarz złożona w 1999 roku zajmuje się dostarczaniem materiałów oraz wykonawstwem profesjonalnych podłóg do: biur, sklepów, szkół, szpitali, siłowni, hoteli, pensjonatów.

Nasza oferta obejmuje:

Zapewniamy również profesjonalne instalacje wszystkich proponowanych produktów.

Jesteśmy zwartą, prężną firmą a ludzie obsługujący inwestycje posiadają długoletnie doświadczenia.
Bezpośrednio współpracujemy z wieloma najlepszymi fabrykami wykładzin.

Jednym z kierunków naszego działania jest obsługa hoteli i pensjonatów w zakresie doradzcwa, dostarczania, instalacji różnego rodzaju materiałów (głównie wykładzin) przeznaczonych na wykonanie efektownych, praktycznych i wytrzymałych podłóg oraz dostarczanie profesjonalnych systemów wycieraczek.

W zależności od rodzaju pomieszczenia i oczekiwań klienta proponujemy różne rozwiązania.

Istnieje możliwość zaprojektowania oraz wyprodukowania wykładzin dywanowych oraz PVC na indywidualne zamówienie z zastrzeżeniem wzoru.

Preferowaną przez nas techniką instalacji wykładzin dywanowych w pokojach hotelowych jest "napinanie" wykładzin na wcześniej zamontowanym specjalistycznym podkładzie firmy Inter Floor. Ten sposób montażu zdecydowanie zwiększa komfort chodzenia, wytłumia, wydłuża okres eksploatacji wykładziny a przede wszystkim ułatwia i obniża koszty późniejszej wymiany wykładziny na nowa. podczas wymiany wykładziny na nową nie jest konieczna wymiana podkładu.

Podkłady te są wykorzystywane również do przyklejenia wykładziny w technologii podwójnego klejenia na schodach, ciągach komunikacyjnych, restauracjach oraz innych pomieszczeniach hotelowych. Niezbędne do prawidłowej instalacji wykładziny jest przygotowanie podłoża. W tej dziedzinie współpracujemy na zasadach dystrybutora z niemiecką firma Kiesel produkującą najwyższej jakości chemię budowlaną

Wszystkie proponowane przez naszą firmę produkty posiadają polskie atesty oraz objęte są gwarancjami producentów.

Wzornictwo indywidualne


Do naszego klienta podchodzimy w szczególny sposób, aby sprostać jego wymaganiom. W tym dziale chcemy przedstawić możliwość realizacji własnych pomysłów.

 

P.H.U. AKORD Witold Gancarz

43-300 Bielsko-Biała
ul.Łukasińskiego 68

tel.604 550 750
fax. (033) 821 85 91

email:biuro@akordwykladziny.pl

pozycjonowanie stron bielsko