Specjalizacja - Montaż wykładzin metodą napinania

 

Każdorazowo wycena następuje po dokonaniu wizji lokalnej na budowie, oraz określeniu odpowiedniej technologii zalecanej przez producenta wykładzin lub producenta chemii do instalacji wykładzin dywanowych. W przypadku wątpliwości dokonujemy pomiarów wilgotności podłoża.
Firma „AKORD” posiada niezbędne certyfikaty producentów wykładzin do instalacji ich produktów.

Na swoją usługę udzielamy 36 miesięcznej gwarancji , jednocześnie zostaje zachowana gwarancja na wykładzinę na okres ustalony przez producenta pod warunkiem przestrzegania zasad gwarancji.

P.H.U. AKORD posiada w swojej ofercie wykładziny dywanowe różnego typu. Są to wykładziny: polipropylenowe, poliamidowe (nylonowe), igłowane, wełniane.


ZOBACZ WIĘCEJ

Rolą systemu mat wejściowych jest ochrona podłóg wewnątrz budynku przed nadmiarem wnoszonego na obuwiu oraz kółkach brudu i wilgoci.


ZOBACZ WIĘCEJ

Wysokiej jakości chemię budowlaną przeznaczoną do instalacji podłóg AKORD dostarczają firmy Kiesel, Forbo oraz Uzin.


ZOBACZ WIĘCEJ

WYKŁADZINY OBIEKTOWE

W ofercie firmy P.H.U. Akord znajdziesz naturalne, modne i uniwersalne materiały podłogowe MARMOLEUM. Wykładziny Axminster, różnego typu wykładziny dywanowe a także funkcjonalne i trwałe podkłady pod wykładziny.

Wysokiej jakości ciągi czyszczące, które dzięki swojej unikalnej funkcjonalności zapewniają łatwiejsze utrzymanie czystości. W ofercie mamy także jednorodne oraz warstwowe wykładziny PVC.

Zapraszamy także do zwiedzenia galerii, w której prezentujemy nasze realizacje.


Do naszego klienta podchodzimy w szczególny sposób, aby sprostać jego wymaganiom. W tym dziale chcemy przedstawić możliwość realizacji własnych pomysłów.

AGNELLA FORBO